Hakkımızda

Firmamızın geçmişten gelen yaklaşık 50 yıllık BİSKÜVİ, GOFRET, KRAKER üretimi (KESKİN GIDA SANAYİ A.Ş - UFUK BİSKÜVİLERİ) ve HELVA, LOKUM, ŞEKERLEME gibi ürünlerde de, yaklaşık 150 YIL’ıgeçkin de-delerden gelen lokum, helva, şeker üretim tecrübemizle hizmet vermekteyiz. Firmamız 15 Yılı aşkın bir süredir MAKİNE İMALATLARINDA uzun bir yol kat etmiştir.

Yapmış olduğumuz AR-GE çalışmalarımız başarı bir şekilde devam etmektedir. Firmamız prensipleri gereği İMALAT ve SATIŞA vermiş olduğu önem kadar SATIŞ sonrasındaki hizmetlerine de önem vermeyi İLKE edinmiştir. Gıda sektörü ağarlıklı olmak üzere, makina imalatı, Ar-ge çalışmalarımızda;  

  • Tamamen ihtiyaclarınıza yönelik, size özel olarak tasarlanmış yepyeni bir sisteme sahip olacaksınız. Size önerilen çözüm gelecekteki ihtiyaclarınız da gözönüne alınarak mümkün olan en fazla esneklige sahip olacaktır.
  • En modern tasarımlarda olduğu gibi en yüksek hijyenik standartların sağlanması adına makinalarımızda kullandığımız malzemeler tamamen A2 ısı ve 304 paslanmaz malzemeden imal edilmektedir. Ayrıca tasarımlarımız kolay temizlik ve kolay bakım yapılabilecek şekilde oluşturulmaktadır.
  • Kullandıgımız teknolojiler kendilerini ispat etmiş olup, güvenli üretim yapabilmenizi, düşük bakım mali-yetlerini ve bunlara bağlı olarak yüksek verimliligi temsil eder. ·
  • Kullanılan tüm malzemler, pazardaki en yüksek kalitedeki ürünlerden oluşmaktadır.
  • Sizlere önerdigimiz yüksek kapasiteli ve verimliligi yüksek ekipmanların yanı sıra fabrikanızda mümkün olan en az alanı kullanacak şekilde olusturduğumuz yerleşim planları, gelecekte yapacagınız yatırımlar icin de önemlibir avantaj olacaktır.
Fabrikamız